Ak Akçe Kara Gün İçindir

Ak Akçe Kara Gün İçindir atasözünün açıklaması, Ak Akçe Kara Gün İçindir fıkrası, Ak Akçe Kara Gün İçindir kompozisyon, Ak Akçe Kara Gün İçindir anlamı, Ak Akçe Kara Gün İçindir ile ilgili kompozisyon, Ak Akçe Kara Gün İçindir ne demek, Ak Akçe Kara Gün İçindir hikâyesi, Ak Akçe Kara Gün İçindir karikatürü, Ak Akçe Kara Gün İçindir nedir, Ak Akçe Kara Gün İçindir örneği.

Hayatta her şey her zaman mükemmel olacak diye bir şey yoktur. Maddi açıdan iyi olduğumuz gibi zaman zamanda sıkışıklığa, elimiz dara düşebilir. Bunu çok iyi bilen atalarımız para kazanıyorken hayatımızı rahatlıkla devam ettirebiliyorken kıyıya köşeye para koymamızı öğütler nitelikteki ”Ak Akçe Kara Gün İçindir” atasözünü söylemişlerdir. Konuyu örnekle açıklayacak olursak işe girdiniz ve para kazanıyorsunuz. Yalnız kazandığınız parayı sürekli eğlenceye, giyime harcıyorsunuz. Belli zaman sonra kriz meydana geldi ve işten çıkartıldınız. Çok kredi kartı borcunuz var. İyi zamanda bugünleri düşünerek para koymadığımız için dara düşebilirsiniz.   Ak Akçe Kara Gün İçindir.

Tagged under: , , ,

4 Comments

  1. ışıl su Cevapla

    çok güzer bunu yazanın, bu sitenin açanın allah razı olsun ödevimi yaptım öğretmen en çok benimkini sevdi şimdi teşekkür etmek için yazdım teşekürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to top